Майстер-класи


Запрошуємо до ІІ туру обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2018»
у форматі майстер-класів переможців виставки

І етап: 17 травня 2018 року під час проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи»
 
 № з/п  Час та місце проведення Тема майстер-класу   Номінація П.І.Б. тренера Зареєструватися Список учасників
I лінійка 11.00-12.00
1.  I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 22
Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості: теорія, практика, досвід  13. Номінація «Виховне середовище сучасного освітнього закладу»  Фомич Інна Іванівна, Ліпецька Галина Вікторівна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
2. I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 25 
Репутаційний менеджмент в управлінні сучасним закладом позашкільної освіти  14. Номінація «Розвиток творчої особистості дитини засобами неформальної освіти». Студія «Позашкілля»  Комиса Ірина Вікторівна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
3. I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 32
Технологія командної роботи в інклюзивному навчанні дітей із порушеннями слуху у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Джерело»   5. Номінація «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»
Крохмаль Наталія Борисівна, Аушев Сергій Павлович, Шокарєва Олена Єгорівна, Жук Олександр Анатолійович
Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
4.  I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 33
Синтез традиційних та сучасних технік декоративно-прикладного мистецтва як вагомий фактор розвитку дитини у полікультурному світі   14. Номінація «Розвиток творчої особистості дитини засобами неформальної освіти». Студія «Позашкілля» Суханова Оксана Анатоліївна  Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
5. I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 35 
Проект "Оцінка в нашому житті"   16. Номінація «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу в освітніх закладах»  Яланська Світлана Юріївна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
6. I лінійка
11.00-12.00 каб № 9/1 
 Формування комунікативної компетенції школярів на уроках німецької мови засобами інтерактивного навчання  Студія «Іноземні мови» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання  навчальних предметів» Глазиріна Олена Валеріївна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
Перерва 12.00-12.30 
II лінійка 12.30-13.30 
7.  II лінійка
12.30-13.30, каб № 22
Формування креативно-виховного середовища для демократичного розвитку педагогіки підтримки  6. Номінація «Інноваційні підходи до демократичного врядування в  закладі освіти в умовах розвитку демократичного суспільства»   Резенко Наталія Олександрівна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018) 
8. II лінійка
12.30-13.30, каб № 25 
 Розвиток комунікативної компетентності молодших школярів в освітньому  середовищі шляхом участі у міжнародних освітніх проектах  3. Номінація «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи»  Петренко Галина Вікторівна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
9. II лінійка
12.30-13.30, каб № 32 
Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання  2. Номінація «Інноваційні технології навчання і виховання дитини в системі дошкільної освіти»  Миргородська Ольга Іванівна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
10. II лінійка
12.30-13.30, каб № 33
Засоби формування в учнів навичок фізичного самовдосконалення на уроках фізичної культури та в позаурочний час   Студія «Фізичне виховання та основи здоров’я» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання  навчальних предметів» Новосела Роман Олександрович  Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)
11.  II лінійка
12.30-13.30, каб № 35
 Підвищення професійної компетентності педагогів шляхом використання методичного блогу  12. Номінація «Інноваційні підходи до організаційно-методичного супроводу професійного розвитку педагогічного працівника закладу освіти» Коваленко Вікторія Григорівна  Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018) 
12. IІ лінійка
12.30-13.30, каб № 36 
 Впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках музичного мистецтва як необхідна умова формування творчої активності і самореалізації особистості  Студія «Мистецтво, трудове навчання» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання  навчальних предметів»  Чайковська Ольга Володимирівна Матеріали майстер-класу Сертифікати (завантажити з 04.06.2018)

Шановні переможці виставки! 
Нагадуємо! 
Критерії оцінювання майстер-класів та вимоги до майстер-класів: 
Comments