Майстер-класи


Запрошуємо до ІІ туру обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2018»
у форматі майстер-класів переможців виставки

І етап: 17 травня 2018 року під час проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи»
 
 № з/п  Час та місце проведення Тема майстер-класу   Номінація П.І.Б. тренера Зареєструватися Список учасників
I лінійка 11.00-12.00
1.  I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 22
Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості: теорія, практика, досвід  13. Номінація «Виховне середовище сучасного освітнього закладу»  Фомич Інна Іванівна, Ліпецька Галина Вікторівна Матеріали майстер-класу Сертифікати
2. I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 25 
Репутаційний менеджмент в управлінні сучасним закладом позашкільної освіти  14. Номінація «Розвиток творчої особистості дитини засобами неформальної освіти». Студія «Позашкілля»  Комиса Ірина Вікторівна Матеріали майстер-класу Сертифікати
3. I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 32
Технологія командної роботи в інклюзивному навчанні дітей із порушеннями слуху у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Джерело»   5. Номінація «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»
Крохмаль Наталія Борисівна, Аушев Сергій Павлович, Шокарєва Олена Єгорівна, Жук Олександр Анатолійович
Матеріали майстер-класу Сертифікати
4.  I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 33
Синтез традиційних та сучасних технік декоративно-прикладного мистецтва як вагомий фактор розвитку дитини у полікультурному світі   14. Номінація «Розвиток творчої особистості дитини засобами неформальної освіти». Студія «Позашкілля» Суханова Оксана Анатоліївна  Матеріали майстер-класу Сертифікати
5. I лінійка
11.00-12.00,  каб.№ 35 
Проект "Оцінка в нашому житті"   16. Номінація «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу в освітніх закладах»  Яланська Світлана Юріївна Матеріали майстер-класу Сертифікати
6. I лінійка
11.00-12.00 каб № 9/1 
 Формування комунікативної компетенції школярів на уроках німецької мови засобами інтерактивного навчання  Студія «Іноземні мови» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання  навчальних предметів» Глазиріна Олена Валеріївна Матеріали майстер-класу Сертифікати
Перерва 12.00-12.30 
II лінійка 12.30-13.30 
7.  II лінійка
12.30-13.30, каб № 22
Формування креативно-виховного середовища для демократичного розвитку педагогіки підтримки  6. Номінація «Інноваційні підходи до демократичного врядування в  закладі освіти в умовах розвитку демократичного суспільства»   Резенко Наталія Олександрівна Матеріали майстер-класу Сертифікати 
8. II лінійка
12.30-13.30, каб № 25 
 Розвиток комунікативної компетентності молодших школярів в освітньому  середовищі шляхом участі у міжнародних освітніх проектах  3. Номінація «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи»  Петренко Галина Вікторівна Матеріали майстер-класу Сертифікати
9. II лінійка
12.30-13.30, каб № 32 
Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання  2. Номінація «Інноваційні технології навчання і виховання дитини в системі дошкільної освіти»  Миргородська Ольга Іванівна Матеріали майстер-класу Сертифікати
10. II лінійка
12.30-13.30, каб № 33
Засоби формування в учнів навичок фізичного самовдосконалення на уроках фізичної культури та в позаурочний час   Студія «Фізичне виховання та основи здоров’я» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання  навчальних предметів» Новосела Роман Олександрович  Матеріали майстер-класу Сертифікати
11.  II лінійка
12.30-13.30, каб № 35
 Підвищення професійної компетентності педагогів шляхом використання методичного блогу  12. Номінація «Інноваційні підходи до організаційно-методичного супроводу професійного розвитку педагогічного працівника закладу освіти» Коваленко Вікторія Григорівна  Матеріали майстер-класу Сертифікати 
12. IІ лінійка
12.30-13.30, каб № 36 
 Впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках музичного мистецтва як необхідна умова формування творчої активності і самореалізації особистості  Студія «Мистецтво, трудове навчання» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання  навчальних предметів»  Чайковська Ольга Володимирівна Матеріали майстер-класу Сертифікати

ІІ етап: 21 серпня 2018 року під час проведення серпневих студій

 № з/п  Час та місце проведення Тема майстер-класу   Номінація П.І.Б. тренера Зареєструватися Список учасників
I лінійка 10.00-11.00
1. I лінійка 10.00-11.00,  ауд. № 22 Предметно-мовний інтегрований проект «Wir pflanzen Zukunft» як ефективна технологія  формування компетентнісної особистості Студія «Іноземні мови»
1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів»
Власенко Марина Василівна,
Марчук Анастасія Сергіївна
Зареєструватися Перевірити список учасників
2. I лінійка 10.00-11.00,  ауд. № 32 Міжнародна діяльність на уроках англійської мови - шлях до розвитку комунікативних навичок учнів ХХІ сторіччя Студія «Іноземні мови»
1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів
Гуріна Марина Степанівна Зареєструватися Перевірити список учасників
3. I лінійка 10.00-11.00,  ауд. № 33 Формування готовності вчителів початкових класів до впровадження в освітній процес інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у контексті Нової української школи» 3. Номінація «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи». Булах Світлана Валеріївна Зареєструватися Перевірити список учасників
4. I лінійка 10.00-11.00,  ауд. № 36 Формування творчої особистості на уроках трудового навчання з використанням  інноваційних технологій Студія «Мистецтво, трудове навчання»
 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів».
Жигула Олена Володимирівна Зареєструватися Перевірити список учасників
5. I лінійка 10.00-11.00,  ауд. № 9/1 Організація пошукової творчої діяльності учнів у процесі навчання української мови засобами веб-квест технології Студія «Українська та російська філологія»
 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів».
Подлєсна Ірина Сергіївна Зареєструватися Перевірити список учасників
Перерва 11.00-11.50 
II лінійка 12.00-13.00 
6. II лінійка 12.00-13.00, ауд.  № 22 Технологія проектування як засіб особистісно зорієнтованого та компетентнісного підходу у навчанні 3. Номінація «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи» Кубасова Ірина Володимирівна Зареєструватися Перевірити список учасників
7. II лінійка 12.00-13.00, ауд.  № 32 Ігрова діяльність у формуванні дозвіллєвої культури вихованців сучасного закладу позашкільної освіти 14. Номінація «Розвиток творчої особистості дитини засобами неформальної освіти». Студія «Позашкілля» Мазнєва Галина Василівна Зареєструватися Перевірити список учасників
8. II лінійка 12.00-13.00, ауд.  № 33 Змішане навчання як основа формування ключових компетентностей випускника Нової української школи Студія «Фізика, астрономія» 1. Номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів» Макарова Оксана Петрівна Зареєструватися Перевірити список учасників
9. II лінійка 12.00-13.00, ауд.  № 36 Розвиток соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами засобами дитячого музичного реабілітаційного театру «Інклюзив» 5. Номінація «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»
Тимофеєва Наталія Василівна, 
Усенко Людмила Миколаївна, Туманян Тетяна Сергіївна
Зареєструватися Перевірити список учасників
10. IІ лінійка 12.00-13.00, ауд.  № 9/1 Реалізація метапредметного підходу в освітньому просторі гімназії на основі дослідницької діяльності в умовах реалізації Державних стандартів освіти 11. Номінація «Інноваційна модель управління закладом освіти в умовах Нової української школи» Мєркіна Антоніна Леонідівна Філіпська Наталія Олександрівна Зареєструватися Перевірити список учасників
22.08.2018 Майстер-класи у рамках семінарів: 
  • Сучасні підходи до здійснення мережевої взаємодії методичних служб різного рівня з метою здійснення науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу (керівник Іванісова С.І.)
  • Питання модернізації системи роботи РМК (ММК), центрів, ОТГ (керівник Верозубова Т.Г.)
11.
11.00 
ауд. 46
Емпауермент орієнтований сервіс ММК в умовах модернізації системи методичної роботи 9. Номінація «Модернізація функцій РМК(ММК), центрів, методичних служб ОТГ в умовах реформування освітньої галузі» Мринська Наталя Василівна Зареєструватися Перевірити список учасників
12.
13.00 
ауд. 46
Психологічний супровід розвитку адаптаційних можливостей учнів п’ятого класу. 16. Номінація «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу в освітніх закладах» Турій Тетяна Петрівна Зареєструватися Перевірити список учасників

Шановні переможці виставки! 
Нагадуємо! 
Критерії оцінювання майстер-класів та вимоги до майстер-класів: 
Comments